Transport chłodniczy

Transport chłodniczy

Jest to rodzaj bardzo wymagającego transportu zarówno pod względem utrzymania odpowiedniej temperatury, jak i warunków sanitarnych, ponieważ nie każdy towar można przewozić w dobrowolny sposób. Naszym klientom zapewniamy całopojazdowy oraz częściowy transport w temperaturze kontrolowanej. Nie tylko są to produkty żywnościowe, ale także leki czy produkty kosmetyczne wymagają specjalnej temperatury przechowywania. Gwarantujemy terminowość rozładunku, z uwagi na łatwo psujący się towar.

Specjalistyczne pojazdy

Stale monitorujemy temperaturę wewnątrz naczepy, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość w transporcie chłodniczym. Monitoring ten jest możliwy dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wewnątrz naczepy. Możesz mieć gwarancję, że ładunek zostanie przetransportowany w należytych warunkach.

Dlaczego nasza firma?

Jesteśmy na rynku od 2008 roku, co świadczy o naszym wieloletnim doświadczeniu. Wykonaliśmy wiele zleceń, co za tym idzie, posiadamy grono zadowolonych Klientów. Stale podnosimy nasze umiejętności oraz indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Adres

ul.Jarzębinowa 48/4
81-589 Gdynia
NIP: 586-120-56-92

© 2021 DUO TRANS Dariusz Dunajski | Polityka prywatności

Realizacja: Netby