Transport plandekowy

Transport plandekowy

Jedna z najpopularniejszych oraz najbardziej uniwersalnych form przewozu ładunków neutralnych. Główną zaletą takiego transportu jest łatwość i szybkość umieszczania ładunku, ponieważ nie wymaga on specjalnego traktowania oraz utrzymywania odpowiedniej temperatury. Towar może być ładowany z każdej strony auta-z góry, z dołu czy od boku, co bardzo ułatwia i przyspiesza realizację zamówień. Transport plandekowy w naszej firmie przeprowadzany jest głównie naczepami typu firanka umożliwiającymi bezpieczny załadunek. Standardowe wymiary plandeki – 13,6 x 2,45 x 2,68.

Zastosowanie transportu plandekowego

Materiał, który zabezpiecza samochód – plandeka, zapewnia ochronę przed wilgocią, wiatrem oraz wszelkimi zanieczyszczeniami. Jednak można z niego korzystać, jeśli przewozimy produkty niewymagające utrzymania stałej temperatury, takie jak napoje i żywność z długim terminem przydatności, elektronika, meble, materiały budowlane oraz dużo więcej.

Niezawodność działania

Posiadamy grono doświadczonych specjalistów, którzy dbają o to, aby towary zostały dostarczone w odpowiednim czasie oraz w nienaruszonym stanie. Specjalizujemy się w transporcie plandekowym i to właśnie dzięki naszym pracownikom cały proces od momentu odbioru ładunku do zakończenia przebiega bez zakłóceń. Gwarantujemy niezawodność i terminowość. Skorzystaj z naszej oferty, a na pewno nie będziesz zawiedziony!

Adres

ul.Jarzębinowa 48/4
81-589 Gdynia
NIP: 586-120-56-92

© 2021 DUO TRANS Dariusz Dunajski | Polityka prywatności

Realizacja: Netby